SMOV34S251NP
- Артикул производителя:
- SMOV34S251NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 40KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 5000 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 490J
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V