TMOV34S141MPX2696
- Артикул производителя:
- TMOV34S141MPX2696
- Краткое описание:
- VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 9000 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 340J
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 188 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V