V751HC32
- Артикул производителя:
- V751HC32
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.2KV 25KA DISC 32MM
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 25 kA
- Energy :
- 700J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 32mm, Formed Tabs
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV