SMOV34S181NP
- Артикул производителя:
- SMOV34S181NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 284V 40KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 6800 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 400J
- Maximum AC Volts :
- 180 V
- Maximum DC Volts :
- 240 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 312 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 256 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 284 V