SMOV34S131NP
- Артикул производителя:
- SMOV34S131NP
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 40KA BOX 5 LEAD
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 10000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 310J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 175 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 5 Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V