V681HA32
- Артикул производителя:
- V681HA32
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.0675KV 25KA DISC 32MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 850 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 25 kA
- Energy :
- 610J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Maximum DC Volts :
- 875 V
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 32mm, Formed Tabs
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.173 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 962 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.0675 kV