V391DHB34
- Артикул производителя:
- V391DHB34
- Краткое описание:
- VARISTOR 604V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 3500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 550J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 385 V
- Maximum DC Volts :
- 510 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 663 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 545 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 604 V