B72240L0421K102
- Артикул производителя:
- B72240L0421K102
- Краткое описание:
- VARISTOR 420VRMS 40MM W/STR TABS
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 910J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Package / Case :
- Square 37.5mm, Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V