V421HG34
Артикул производителя:
V421HG34
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 680V 40KA SQUARE 34MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
3000 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
600J
Features :
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Mounting Type :
Bolt Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Square 34mm, Formed Tabs
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V