V251HA32
Артикул производителя:
V251HA32
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
2500 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
25 kA
Energy :
330J
Features :
Maximum AC Volts :
250 V
Maximum DC Volts :
330 V
Mounting Type :
Bolt Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 32mm, Formed Tabs
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
429 V
Varistor Voltage (Min) :
351 V
Varistor Voltage (Typ) :
390 V