V111DHB34
- Артикул производителя:
- V111DHB34
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 11600 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 220J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 110 V
- Maximum DC Volts :
- 148 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Tabs
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 190 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 156 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 173 V