V141DHB34
Артикул производителя:
V141DHB34
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
9000 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
291J
Features :
Maximum AC Volts :
140 V
Maximum DC Volts :
188 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Square 34mm, Tabs
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
242 V
Varistor Voltage (Min) :
198 V
Varistor Voltage (Typ) :
220 V