ERZ-C40CK361B
- Артикул производителя:
- ERZ-C40CK361B
- Краткое описание:
- VARISTOR 360V 30KA DISC 40MM
- Energy :
- 405J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 40mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V