B72240L0231K100
- Артикул производителя:
- B72240L0231K100
- Краткое описание:
- VARISTOR 230VRMS 40MM W/TABS
- Energy :
- 460J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Package / Case :
- Square 37.5mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V