ERZ-C32CK781W
- Артикул производителя:
- ERZ-C32CK781W
- Краткое описание:
- VARISTOR 780V 25KA DISC 32MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1900 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 520J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 485 V
- Maximum DC Volts :
- 640 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 32mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 858 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 702 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 780 V