B72240L0131K102
- Артикул производителя:
- B72240L0131K102
- Краткое описание:
- VARISTOR 130VRMS 40MM W/STR TABS
- Energy :
- 310J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Package / Case :
- Square 37.5mm, Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V