SMOV25S751NP
- Артикул производителя:
- SMOV25S751NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.2KV 20KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 460 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 670J
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV