SMOV25S461NP
- Артикул производителя:
- SMOV25S461NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 20KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 750 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 490J
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V