SMOV34S621NP
- Артикул производителя:
- SMOV34S621NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 40KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 2100 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 1010J
- Maximum AC Volts :
- 620 V
- Maximum DC Volts :
- 800 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV