V331HF34
- Артикул производителя:
- V331HF34
- Краткое описание:
- VARISTOR 518.5V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 3750 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 330 V
- Maximum DC Volts :
- 435 V
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 570 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 467 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 518.5 V