V681HG34
- Артикул производителя:
- V681HG34
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.0675KV 40KA SQU 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1900 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 925J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Maximum DC Volts :
- 875 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.173 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 962 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.0675 kV