V661HB34
- Артикул производителя:
- V661HB34
- Краткое описание:
- VARISTOR SQUARE INDUST 660V HB34
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 1050J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 660 V
- Maximum DC Volts :
- 850 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.16 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 940 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.05 kV