SMOV25S321MP
- Артикул производителя:
- SMOV25S321MP
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 20KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 1080 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 390J
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V