SMOV25S301NP
- Артикул производителя:
- SMOV25S301NP
- Краткое описание:
- VARISTOR 470V 20KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 1150 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 370J
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 385 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V