V481HC40
- Артикул производителя:
- V481HC40
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 40KA DISC 40MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2700 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 480 V
- Maximum DC Volts :
- 640 V
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 40mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V