SMOV25S151MP
- Артикул производителя:
- SMOV25S151MP
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 20KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 2300 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 220J
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V