V181HB34
- Артикул производителя:
- V181HB34
- Краткое описание:
- VARISTOR 282V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 6800 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 180 V
- Maximum DC Volts :
- 240 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 310 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 254 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 282 V