V24RA22X2749
- Артикул производителя:
- V24RA22X2749
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 24V 2KA RADIAL BOX
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 18000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 100J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Radial, Box
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24 V