V33RA16X2749
- Артикул производителя:
- V33RA16X2749
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 1KA RADIAL BOX
- Capacitance @ Frequency :
- 6000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Radial, Box
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V