V25S750PX1347
- Артикул производителя:
- V25S750PX1347
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.2KV 22KA RADIAL
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 550 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 22 kA
- Energy :
- 890J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV