B72225S4171K101
- Артикул производителя:
- B72225S4171K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 20KA DISC 27.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2900 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 245J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 27.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V