VDRUS14X625BSE
- Артикул производителя:
- VDRUS14X625BSE
- Краткое описание:
- VDR US 14D 8000A 625V STLDS
- Capacitance @ Frequency :
- 165 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 335J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV