TMOV20RP750EL2B7
- Артикул производителя:
- TMOV20RP750EL2B7
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.2KV 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 175 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 480J
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV