B72214S0102S102
- Артикул производителя:
- B72214S0102S102
- Краткое описание:
- 14MM, 1000VAC, 10%, STANDARD
- Capacitance @ Frequency :
- 110 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 230J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1.1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.62 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV