B72225T4421K101
Артикул производителя:
B72225T4421K101
Краткое описание:
VARISTOR 680V 20KA RADIAL BOX
Capacitance @ Frequency :
630 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
20 kA
Energy :
700J
Features :
Thermally Protected
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Radial, Box - 3 Lead
Product Status :
Not For New Designs
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V