V680LU100BPX10
- Артикул производителя:
- V680LU100BPX10
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.06KV 6.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 380 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Maximum DC Volts :
- 875 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.13 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 990 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.06 kV