AMCV-2220H-480-T
- Артикул производителя:
- AMCV-2220H-480-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 60V 900A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 1500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 900 A
- Energy :
- 10J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 34.1 V
- Maximum DC Volts :
- 48 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 67 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 54 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 60 V