TMOV20RP320ML2B7
Артикул производителя:
TMOV20RP320ML2B7
Краткое описание:
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
750 pF @ 1 MHz
Maximum AC Volts :
320 V
Maximum DC Volts :
420 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm 3-Lead
Varistor Voltage (Max) :
561 V
Varistor Voltage (Min) :
459 V
Varistor Voltage (Typ) :
510 V