TMOV14RP575E
- Артикул производителя:
- TMOV14RP575E
- Краткое описание:
- VARISTOR 952V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 170 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 195J
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Maximum DC Volts :
- 730 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.047 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 857 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 952 V