MLVC40V150C1000
- Артикул производителя:
- MLVC40V150C1000
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 1200A 4032
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 8.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V