TMOV14RP200E
Артикул производителя:
TMOV14RP200E
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 314V 6KA DISC 14MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
630 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
75J
Features :
Thermally Protected
Maximum AC Volts :
200 V
Maximum DC Volts :
260 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
345 V
Varistor Voltage (Min) :
283 V
Varistor Voltage (Typ) :
314 V