V575LS80CP
- Артикул производителя:
- V575LS80CP
- Краткое описание:
- VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 460J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V