B72214X2421K502
- Артикул производителя:
- B72214X2421K502
- Краткое описание:
- 14MM, 420VAC, 10% ADVANCED AUTO,
- Capacitance @ Frequency :
- 0.29 µF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 136J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V