B72220S250K551
- Артикул производителя:
- B72220S250K551
- Краткое описание:
- 20MM, 25VAC, 10%, STANDARD
- Capacitance @ Frequency :
- 11100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 22J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V