SV320K23BL1
- Артикул производителя:
- SV320K23BL1
- Краткое описание:
- SV 320 K 23 B L1
- Capacitance @ Frequency :
- 1520 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 15 kA
- Energy :
- 611J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 23mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V