V550LC80CPX2855
- Артикул производителя:
- V550LC80CPX2855
- Краткое описание:
- VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 968 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 792 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 880 V