V300LT40CPX745
- Артикул производителя:
- V300LT40CPX745
- Краткое описание:
- VARISTOR 455V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 335J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 490 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 420 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 455 V