AMCV-1812H-180-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1812H-180-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 800A 1812
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 3200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 2.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 12.7 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 28 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V