CVQ420K20BL1
- Артикул производителя:
- CVQ420K20BL1
- Краткое описание:
- CV+ 420 K 20 B L1
- Capacitance @ Frequency :
- 620 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 460J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V