V460LA10P
Артикул производителя:
V460LA10P
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
120 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
2.5 kA
Energy :
56J
Features :
Maximum AC Volts :
460 V
Maximum DC Volts :
615 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
786.5 V
Varistor Voltage (Min) :
643.5 V
Varistor Voltage (Typ) :
715 V